Setkání s 1D

8. května 2012 v 17:08 | Myšina |  Vymyšlené příběhy od Myšiny
Setkání s One Direction
Ahoj já jsem Nancy a tohle je moje kamarádka Jesika. Budeme slavit 18 narozeniny a tak jsme s Jesikou přemluvili rodiče aby nám zaplatili cestu do Anglie. Ano, vyšlo to. Já pojedu s Jess do Anglie. Jásala jsem radostně a poskakovala kolem svého táty. Ale jelikož můj táta je trochu cholerickej tak mu to začalo lézt na nervy a trochu mě sprdl. Naštvala jsem se a odešla do svého pokoje. Hned jak jsem zavřela dveře musela jsem se začít kochat svými plakáty One Direction. Poté jsem přemýšlela co v Anglii s Jess podnikneme. Jedeme už za týden. Juchůů. Zakřičela jsem na náš dům a hned jsem slyšela tátovi řeči a jak můj bratr otevřel dveře jeho pokoje a začal nadávat ať nekřičím.
Večer jsme nemohla spát. Začala jsem přemýšlet o tom jaké by bylo v Anglii potkat 1D. Samozřejmě sem byla smířená s tím že se to nestane. A tak jsem jen tak snila dál.
Už jen jeden den. Začala jsem si balit věci. Když jsem měla vše zabalené zavolala jsem Jess, že se za ní stavím. Po chvíli jsem už byla na cestě. Podala jsem Jess všechny informace kde, kdy se sejdeme apod.
……Druhý den……
Vyskočila jsem z postele tak rychle jak to šlo. Upravila jsem se, rozloučila s rodiči a vydala se na místo kde máme sraz s Jess. Poté jsme s Jess dojeli k našemu autobusu. V autobuse jsme pořád mluvili o Anglii a kam se půjdeme podívat apod.
…..V Anglii……
Byli jsme snad v tom nejluxusnějším hotelu. Hned jsme si vybalili a poté se vydaly na průzkum celého hotelu a okolí. Po vydatném obědě jsme se jeli podívat na Big Ben. Když jsme se vraceli šlo za námi pět kluků. Byli hezcí a tak jsme po nich samozřejmě koukali. Po chvilce nám došlo že jsou to kluci z 1D. Pořád jsme se otáčely. Radši jsme nezačali křičet aby tam nepřiběhly nějaké holky a my si je nemohly ani pořádně prohlédnout. Po chvíli na nás někdo promluvil. Samozřejmě jsme angličtinu ovládaly dobře a tak jsme rozuměli co nám říkají. Otočily jsme se a usmáli se. Představily jsme se jim. Asi jsme se jim zalíbily protože po nás chtěli telefonní čísla. Rozloučily se a odešly.
Samozřejmě jsme hned s Jess začaly básnit jak jsou úžasní. A že to nemůže být pravda. My jsme je potkaly. Začala jsem poskakovat kolem Jess. Večer mi zazvonil mobil. Zvedla jsem ho a v mobilu jsem slyšela Nialla. Když jsme do telefonovaly. Řekla jsem Jess oblíkni se a pojď. A kam jdeme a kdo ti volal? Ptala jsem mě pořád dokola. Nemel a dělej pak se to dozvíš. Ok, ok. Když jsme vyšli před hotel už tam stálo černé auto. Pojď Jess. Prohlásila jsem a táhla jí k autu. Zastavila mě a řekla : Nancy víš že to auto nejede pro nás? Ale jede! Štěkla jsem na ni. Po chvíli z auta vylezli kluci. A řekly ať nastoupíme. Pak jsem Jess začala vysvětlovat kam jedem. Pousmála se na mě a pak jsme si začali povídat s Liamem. Byl milej a hezkej. Jess se samozřejmě líbil ten jedlík Niall. V restauraci jsme si s nimi furt povídaly. Ani na chvilinku jsme nezavřely pusu. Po vydatné večeři nás zavezly k nim domů. Já sem si pořád povídala s Liamem a Jess s Niallem. Harry, Louis a Zayn si dělaly naschvály apod,…Koukly jsme se společně na film a ani jsme nepostřehly jak ten čas utekl. Už byla jedna hodina ráno. Kluci nám nabídly že u nich můžeme přespat. Liam se mě zeptal jestli půjdu spát k němu do postele. Ano půjdu. A Niall se zeptal Jess na to samé. Nejdřív trošku váhala, ale pak řekla že jo. Šla jsem s Liamem k němu do pokoje. Lehl si do své postele a chvíli jen tak koukal do stropu. Stala jsem u jeho šatníku a hledala tam nějaké tričko na spaní. Když jsem konečně nějaké vyhrabala šla jsem do koupelny. Zapnula jsem si horkou vodu a začala jsem se sprchovat. Poté co jsem se vysprchovala šla jsem zpátky do Liamova pokoje. Chvíli jsem jen tak stála u okna a pozorovala hvězdy a měsíc. Liam přišel ke mně a zezadu mě objal. Koukali jsme spolu na hvězdy. Pořád mě držel v objetí. Otočila jsem se k němu tváři a chvíli na něj jen tak koukala. Políbil mě! Poté jsem se k němu přitulila ještě blíž a začaly jsme se vášnivě líbat. Postupovaly jsme směrem k posteli. Lehce mě na ni polož a začal svlékat. A co myslíte, že se stalo. Když to skončilo cítila jsem se jako v nebi. Položila jsem si hlavu na jeho hruď on mě objal a oba jsme usnuli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 7. června 2012 v 14:56 | Reagovat

hezkej příběh teším se na dalsí dil :D

2 onedirection-niallhoran onedirection-niallhoran | 12. června 2012 v 12:55 | Reagovat

Jeee dekuju :)) Neboj až bude čas zase napíšu :D Myšina :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama