Láska nebo smrt? 2

12. června 2012 v 13:32 | Ťu´tu |  Vymyšlené příběhy od Ťuťu
Někdo mě prudce chytl za ruku a strhl na zeď mostu. praštila jsem se do hlavy a viděla jen tmu. Přemýšlela jsem, jestli už jsem mrtvá, ale po chvíli jsem se brobrala a zjistila, že jsem v něčím pokoji a nademnou se sklání můj zachránce, byl to ten krásný neznámý z parku. Prohlížel si mě a bylo vidět, že ho něco trápí a já věděla co každý v mé situaci by věděl, že ho trápí pomyšlení, že je v jedné místnosti se sebevrahem.
Bála jsem se co mi řekne, jestli mne zavrhne, nebo mne pochopí. Nakonec se zhluboka nadechl a rozbrečel se, hned jsem ho objala a začala mu děkovat. "Děkuju ti strašně moc. Byla to chyba a teď už to vím. Zachránil si mi život a ani nevíš jak jsem ti vděčná."
Trochu se uklidnil a přitulil se ke mně. "Ty zase ani nevíš jak jsem rád, že jsem tě v tom parku našel. Slib mi, že už to neuděláš. Nikdy už mě nesmíš takhle moc vyděsit. Slibuješ?" S obavami v očích se na mě podíval a já věděla, že jestli ho budu mít stále u sebe nic takového mne nenapadne. Nechtěla jsem aby si myslel, že uvažuji nad tím to zopakovat tak jsem rychle přikývla a dál ho objímala, topila se v myšlenkách nad tím, co k němu vlastně doopravdy cítím a bála se, že se zamiluju a on moji lásku opětovat nebude.
"Neboj slibuju, že tohle už neudělám."
"Tak to se mi ulevilo. Kim napadlo mě jestli......" chtěl mi něco říct, ale zdálo se, že se hodně stydí.
"Napadlo mě jestli by si u nás nechtěla bydlet." čekala jsem všechno, ale tohle mě ani ve snu nenapadlo. "Promiň to nejde, nehodí se to neznám tě a ty mě taky ne."
"Možná tě neznám, ale rád bych poznal a nenechám tě samotnou doma, když vim¨, že rodiče už nemáš a doma bydlíš sama. Nenechám tě tam. A kluci si tě taky oblíbili, nebo si se jim předtim prostě lívila a když jsme zjistili co se ti stalo už tě nenecháme jít."
"Jak víš co se stalo mým rodičům?"
"No máme svoje zdroje je to tajný." zjistila jsem, že za celý ten čas co jsem strávila bez rodičů mě pořádně a od srdce rozesmál jen Niall.
"Kim já.....máš pravdu neznám tě, ale.......asi jsem se zamiloval....já nevim co se mnou je...vim, že jestli tě teď nechám odejít, budu chtít udělat to samý co ty před tím. Nechci tu být bez tebe prosím odstěhuj se knám. Já se o tebe postarám, prosíííííím" už mu zase tekly slzy tak jsem jen kývla a on mě začal hrozně objímat. Po chvíli přišli kluci a potvrdili to co říkal Niall.
"Jo víš v ten moment co tě Niall viděl tak......
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama